Lajme

12 July 2017

Rihanna realizon ëndrrën e saj …

|
By
|
0 Comment
|

E kemi parë shpesh në role të ndryshme nëpër filma,ama si në këtë film nuk e kemi parë asnjëherë më të emocionuar.
Këngëtarja nga Barbadosi ka postuar në Instagram një video nga skenat ku pritet të shfaqet dhe shkruan: “Nuk mund ta besoj që erdhi mundësia. Korriku erdhi dhe kjo do të thotë se edhe “Valerian” po vjen! Është hera ime e parë që punoj me ikonën Luc Besson! Mezi po pres ta shihni!”Luc Besson është një nga regjisorët më të njohur në kinematografinë botërore dhe të punosh me të është një shans që të vjen një herë në jetë. Kështu që urime Riri!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com