Lajme

31 January 2019

Rihanna di si të tërheqë vëmendjen sa herë që del!

Ajo gjithmonë di të sjellë risi në modë!

Nëse flasim për të përveç këngë të cilat i kthehen në hite të menjëhershme ajo që bie në sy është edhe mënyra si ajo vishet.

Është ekstravagante ,di kur dhe ku të guxojë për sa i përket pamjes së saj të jashtme.

Bëhet fjalë pë këngëtaren e suksesshme Rihanna.

E cila ditën e djeshme është parë në rruget e New Yourk-ut ,e veshur me një fustan ngjyrë nude deri tek pjesa e gjurit,sipër të cilit kishte hedhur një xhaketë në ngjyrë të bardhë.

Veshje e cila të rikthente pas në kohë,ndoshta afër viteve ’08.

30-vjeçarja e shumë hiteve rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve teksa zbriti nga makina për tu ndalur në një nga restorantet e saj të preferuar në New Yourk ku përveç rojeve të shumtë në numër nuk kishte asnjë tjetër që e shoqëronte.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com