Lajme

07 August 2017

Rihanna risjell trendin e flokëve me ngjyrë blu

Ajo është ikona e modës dhe nuk ka frikë kurrë që të guxojë kur është fjalë për stilin e saj. Këtë herë këngëtarja me famë botërore Rihanna është shfaqur me një look të ri dhe duket tërësisht ndryshe por si gjithmonë e mrekulleshme.

29-vjeçarja ka qenë bjonde, me flokë të kuqe në gri dhe ka provuar pothuajse çdo stil flokësh. Dhe tani ajo ka shtuar një tjetër ngjyrë në listën e saj: ngjyrën blu në jeshile.

RiRi ka postuar foto edhe video në rrjetin e saj social Instagram dhe komentet kanë qenë të shumta.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com