Lajme

20 September 2017

Rihanna si një kukull barbie në Londër

Rihanna si gjithmonë u sigurua që të gjithë sytë të ktheheshin drejt saj në momentin që shkeli në një event kaq të rëndësishëm si Java e Modës. Ajo kishte veshur një fustan ngjyrë violë, të shkurtër, bust dhe flokwt i kishte gjysëm të kapura.

Hitbërësja e “Wild Thoughts” ka prezantuar në Londër linjën e saj të produkteve kozmentike “Fenty Beauty” i cili është përfolur pozitivisht në vende të ndryshme të botës.

Këngëtarja 29-vjeçare e ka shijuar në maksimun këtë event ku ka kërcyer dhe ka folur mbi produktet e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com