Lajme

08 August 2017

Rihanna thyen rrjetin, ja VIP-AT që reaguan pas publikimit të fotove të saj

Rihanna mund të themi që theu rrjetin me publikimin e fotove të fundit ku shfaqet me veshjen e përdorur për festivalin Crop Over në Barbados.
Të gjithë mbetën pa fjalë pas këtyre fotove, e ndër të tjera edhe ish-i i famshëm i këngëtares. Bëhet fjalë për Chriss Brown. I cili komentoi në foton e fundit të artistes vetëm me emoji-n me dy sy. Duket se reperi ka mbetur pa fjalë dhe nuk i heq dot sytë nga look-u magjepsës i Riri-t.
Ky koment i Brown i ka bërë të gjithë të komentojnë, disa e kanë pëlqyer, e shumica i janë kundërvënë duke kujtuar ngjarjen e para disa viteve ku ai e dhunoi bukuroshen nga Barbados.
Neve nuk na shpëtuan as pëlqimet që fotoja e këngëtares mori nga personazhet e njohur shqiptar. Ledri Vula, Noizy, Landi Hysi, Alban Ramosaj janë disa nga artistët që mesa duket janë fansa të hitbërëses së “Wild Thoughts” .

the @aura_experience caught by @dennisleupold #BARBADOS #cropover2017 #culture

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

crawpova '17 #AuraForCropOva @aura_experience

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com