Lajme

15 March 2018

Rina Balaj publikon këngën “Për ty” e realizuar nga Zzap dhe Chriss

Këngëtarja e re Rina Balaj, ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor me titull “Për ty”. Kjo këngë është punuar në studion e “ON Records”, nga dyshja Zzap dhe Chriss. Për tekstin janë përkujdesur Zzap, Fuego dhe Sparksi. Këngëtarja në këtë klip vjen mjaft atraktive dhe tërheqëse, duke vënë në pah linjat e saj atraktive. Klipi i këngës është punuar nga produksioni Filmnation.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com