Lajme

15 April 2018

Rina dhe Fero sjellin “Ska konkurenc”, me kë e kanë?

Këngëtarja e re, Rina, ka publikuar projektin më të ri të titulluar “S’ka konkurrencë”.

Videoklipi është bashkëpunim me reperin e njohur Fero.
Kënga është punuar nga Zzap n’Chriss në muzikë, teksa videoklipi është reailzuar nga FilmNation në regji të Alban Selimajt.

Me tekst thumbues, dyshja shfaqen në një bashkëpunim të pa parë më herët duke kombinuar performancën në këtë këngë.

Ajo që befason është pikërisht këngëtarja e re Rina e cila bën rep gjatë pjesës më të madhe në këtë këngë, duke u shfaqur si një Cardi B shqiptare.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com