Lajme

17 October 2017

Riri lozonjare dhe ‘transparente’

Rihanna u është rikthyer “pjesërisht” kohëve të vjetra. Këngëtarja e tërhequr disi nga fotot dhe daljet provokuese në publik, u kujtoi fansave se nuk ka ndryshuar edhe aq shumë.

Ajo publikoi në Instagram disa foto e veshur e tëra me pink, me një fustan transparent dhe si gjithmonë pa reçipeta.

29-vjeçarja lançoi së fundmi linjën e saj të make up, Fenty, që është pritur jashtëzakonisht mirë në treg.

@ninaricci x @illjahjah

Un post condiviso da badgalriri (@badgalriri) in data:

when u feel he watching

Un post condiviso da badgalriri (@badgalriri) in data:

also.

Un post condiviso da badgalriri (@badgalriri) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com