Lajme

17 April 2017

Riri shkëlqeu në Coachella me plot kuptimin e fjalës

|
By
|
0 Comment
|

Rihanna ishte ajo që mori vëmendjen e të gjithëve në festivalin e Coachella.
Këngëtarja 29-vjeçare postoi në Instagram disa foto të saj gjatë Coachella. Ajo ka treguar fizikun e saj me një veshje të shndritshme nga koka te këmbët.
Sipër kishte veshur një palë xhinse të shkurtra dhe një kanatiere, ndoshta duke dashur që të mos njihej në festë.

phresh out.

Un post condiviso da badgalriri (@badgalriri) in data:

" I can't go home yet, cuz enough people ain't seen my outfit "

Un post condiviso da badgalriri (@badgalriri) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com