Lajme

29 May 2017

Riri shton peshë,çfarë po ndodh me të?

|
By
|
0 Comment
|

Këngëtarja e famshme amerikane Rihanna duket se kohëve të fundit ka shtuar disa kilogramë. Bukuroshja nga Barbadosi është parë të shtunën duke shëtitur në Manhatan të New Yorkut veshur me një palë xhinse dhe një këmishë të kaltër. 29 vjeçarja duket mjaft e plotë në këtë veshje dhe për këtë arsye është komentuar edhe nga fansat në rrjetet sociale.Në fakt kohët e fundit ajo është parë e veshur gjithmonë me rroba të gjëra dhe duket se ylli i ka shtuar disa kilogramë duke humbur edhe format e saj sexy.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com