Lajme

10 December 2016

Rita na mahniti serish…

|
By
|
0 Comment
|

Këngëtarja me origjinë shqiptare vlerësohet nga mediat ndërkombëtare jo thjesht për zërin e saj të mahnitshëm, por edhe për stilin origjinal të veshjes duke dalë gjithmonë e më surprizuese.

Gjatë turit të saj të promovimit America’s Next Top Model, ajo ka mahnitur të pranishmit teksa është shfaqur e veshur me pallto, kjo edhe falë hijeshisë që shfaq fytyra e saj.

Nga bikinit tek palltoja, Rita Ora gjithnjë është pjesë e revistave apo edhe websajteve më prestigjiozë të modës dhe showbizit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com