Lajme

15 August 2018

Rita Ora befasohet nga pjesëmarrja e fansave në koncert: Nuk shihja dot fundin

Rita Ora ditën e djeshme dha lajmin e bukur se do të jetë pjesë e MTV Video Music Awards. Por para kësaj ngjarjeje të madhe Rita vazhdon të jetë e angazhuar me koncerte anembanë globit.

Së fundmi, Rita ka performuar para publikut të shtetit të vogël të Maltës, i cili ka rreth 457 mijë banorë. Por pjesëmarrja masive e njerëzve në këtë koncert e kanë befasuar edhe vetë artisten aq sa që nuk ka mundur t’u besoj syve.

 

“Sonte ishte çmenduri. Mijëra prej jush! Nuk mund t’ua shihja fundin dhe nuk desha që ajo të përfundojë! Faleminderit për vallëzimin me mua! Ju dua”, ka shkruar në llogarinë e saj personale në Instagram.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com