Lajme

04 October 2017

Rita Ora fenomenale me paraqitjen e saj tek Ellen DeGeneres

Ylli shqiptar, Rita Ora, u shfaq së fundmi në një nga emisionet më të shikuara, te prezantueses Ellen DeGeneres.

“Mos harroni të ndiqni Ellen. Unë do të performoj dhe do të kemi një bisedë të shkurtër”, ka shkruar Rita në postimin e saj.

Ajo te Ellen u shfaq fenomenale, me veshjen e saj ku dominonte ngjyra e kaltërt.

26 vjeçarja ka kohë që s’ka publikuar këngë të re, por mbetet mjaft aktive në skenë. Bukuroshja pritet të publikojë së shpejti albumin e saj të ri, të cilin po e punon me Ed Sheeran.

??? @theellenshow @tawbox @ritaora

Un post condiviso da Elena Ora (@elenaora) in data:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com