Lajme

19 June 2017

Rita Ora gati për klipin e ri

|
By
|
0 Comment
|

Rita Ora disa javë më parë ka lansuar projektin më të ri me titull ‘Your Song’.Pasi ka publikuar këngën vetëm në versionin akustik, ajo po punon për të sjellë këngën bashkë me klip.Në rrjete sociale, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe gjatë xhirimit të klipit, të cilin pritet ta lansojë shumë shpejt.Kënga e re e saj, është pritur mjaft mirë nga publiku dhe ka marrë afro 10 milionë klikime.

YOUR SONG video time!!!

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

So excited to show you what I've been up to! 'Your Song' https://lnk.to/YourSong ❤️

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com