Lajme

26 January 2018

Rita Ora magjepsëse në videoklipin e “For You”, kolonës zanore të “Fifty Shades Freed”

Rita Ora ka lançuar në adresën e saj në Instagram promon e videoklipit të këngës ‘For You’, e cila është edhe kolonë zanore e serisë më të re të filmit ‘Fifty Shades of Freed’.
Në videoklipin e kêngës së artistes shqiptare në bashkëpunim me Liam Payne, ajo shfaqet e mahnitshme e veshur me një fustan të kuq dhe me look-un e kuruar në detaj.


Videoklipin e “For You” mund ta ndiqni më poshtë.

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com