Lajme

06 December 2018

Rita Ora ndryshon look

 Rita Ora është një ndër artistet që përveç zërit të mrekullueshëm që ka, di të tërheq vëmëndjen e duhur më stilin e veçantë dhe mënyrën se si vishet.

Ajo ka bërë shumë përshtypje me pamjen e saj të jashtme mbrëmjën e kaluar, teksa ka marr pjesë në një show-n televiziv me Jimmy Kimmel, ku edhe kishte performuar hitet e saj.

 

zsfdghfdf.JPG

 

tjdgfhg.JPG

fghjdcghkjg.JPG

dfjdgh.JPG

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com