Lajme

07 July 2014

Rita Ora ne nje lidhje me djalin e Tomy Hilfiger

||
0 Comment
|

Nuk ka kaluar shume kohe nga ndarja e saj me Calvin Harris dhe Rita Ora ka nisur nje tjeter romance.
Kengetarja me origjineshqiptare thuhet se eshte ne nje lidhje me djalin e stilistit te famshem Tommy Hilfiger, Rocky Hil.
Ky i fundit eshte edhe kengetar i muzikes rap.
Raportohet se 24-vjecari eshte vendosur ne Londer per te qene prane 23-vjecares.

Rita-Ora-and-Rich-Hilfigger

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com