Lajme

13 April 2018

Rita Ora plot shkëlqim me paraqitjen e saj në “ECHO Music Awards”

Rita Ora ndodhet së fundmi në Berlin si e ftuar në festivalin “ECHO Music Awards”, ku do të performojë për publikun gjerman. Në tapetin e kuq të këtij festivali, këngëtarja Ora ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj plot glamur.

E veshur në një fustan të gjelbër këngëtarja evidentoi format e saj trupore. Në disa prej fotografive që ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, Rita duket mjaft joshëse dhe tërheqëse me pamjen e saj prej biondeje.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com