Lajme

12 August 2018

Rita Ora pushime në Itali me të dashurin

Rita Ora dhe i dashuri i saj, Andrew Watt po shijojnë momente të bukura së bashku.

Çifti ka udhëtuar drejt Italisë ku menjëherë janë fotografurar nga paparacët.
Ata po qëndrojnë në Sardenjë të Italisë, ku edhe janë prej resorteve më atraktive turistike.

Këngëtarja nga Prishtina besohet se do të performojë në MTV VMA këngën e saj me Avicii-n në nder të këtij të fundit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com