Lajme

19 June 2018

Rita Ora shfaqet si Marilyn Monroe në rrugët e New Yorkut dhe duket mahnitëse

Rita Ora është e njohur për stilin e saj unik në çdo dalje publike por edhe në videoklipet dhe koncertet e saj. Por së fundmi këngëtarja ka imituar aktoren ikonë të viteve 1950, Marilyn Monroe.

Ylli i popit po ecte në rrugët e New Yorkut kur filloi një erë e lehtë dhe bëri që fundi i saj të ngrihej, njësoj si ai në rastin e Marilyn.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com