Lajme

05 March 2018

Rita Ora shkëlqen me look-un e zgjedhur për ‘Vanity Fair Oscars’

Rita Ora thuajse asnjëherë nuk dështon kur është fjala për dukjet më të mira në evenimentet e të famshmëve.

Këngëtarja shqiptare është shfaqur përsëri magjepsëse në eventin ‘Vanity Fair Oscars’ që zhvillohet pas ceremonisë së Academy Awards.

27-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen me paraqitjen e saj mbresëlënëse.

Ylli i muzikës pop kishte veshur një fustan të kuq, të hapur në pjesën e dekoltesë dhe në pjesën e këmbëve. Ndërsa makeup-i ishte i thjethtë dhe flokët kaçurela gjysëm të kapura. Për më shumë shikoni fotot më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com