Lajme

10 October 2018

Rita Ora shkëlqen në “American Music Awards”

Rita Ora ishte pjesëmarrëse në “American Music Awards” , dhe dukej  tejet elegante dhe e bukur. Këngëtarja u shfaq elegante me një fustan të zi, me të cilin tregoi linjat e saj perfekte trupore perfekte si dhe vuri në pah gjoksin e saj bombastik.

Rita kishte preferuar ti mblidhte flokët dhe dhet ta pranojmë se ajo tërhoqi vëmendjen me paraqitjen e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com