Lajme

11 June 2018

Rita Ora surprizohet nga dhurata e një personi të veçantë për të

Rita Ora ka marrë një dhuratë të çmuar nga një person shumë i afërt për të. Ka qënë vetë Rita e cila ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku tregon unazën që kushërira e saj Amantina Tolaj i ka dhuruar.

Dhe duket se Rita e ka pëlqyer aq shumë unazën me inicialet e saj saqë nuk do ta heqë asnjëherë nga gishti. “Faleminderit Amantina Tolaj, nuk kam për ta hequr kurrë këtë unazë”, ka shkruar ajo bashkëngjitur postimit të saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com