Lajme

28 November 2016

Rita Ora vazhdon të jetë akoma në lidhje me …

|
By
|
0 Comment
|

Rita Ora është fotografuar në Abu Dhabi, ku është zhvilluar gara e fundit e Formula 1, ku ish-i dashuri i saj i spekuluar po kërkonte te mbronte titullin.

Ka disa muaj që po spekulohet se këngëtarja shqiptare është në lidhje me pilotin britanik dhe kjo foto ka forcuar këto thashetheme.

Megjithatë, edhe pse e Hamilton e fitoi garën, ai nuk kishte pikë të mjaftueshme për t’u shpallur kampion, ashtu që kurora i shkoi kolegut të tij të skuadrës, Nico Rosberg.

 

 

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com