Lajme

12 February 2018

Rita Ora zgjedh të shijojë perëndimin e diellit…..nudo

Rita Ora ka arritur suksese të mëdha në karrierën e saj madje dhe së fundmi me bashkëpunimin muzikor me Liam Payne “For You”. Por përveç karrierës së suksesshme dhe këngëve të shumta që tashmë janë bërë hit, Rita vazhdimisht është në fokus të mediave edhe për fotografitë provokuese të cilat i poston shpesh në rrjetet sociale.

Këtë herë Rita ka zgjedhur që pushimet e saj t’i kalojë nën rrezet e ngrohta të diellit, ku nuk kanë munguar fotot që ajo ka sjellë për fansat e saj. Bukuroshja shqiptare ka bërë shumë zhurmë në mediat rozë në të gjithë botën pas në fotografitë e postuara së fundimi ajo është shfaqur nudo nën perëndimin e diellit.

Sundaze.

Un post condiviso da RITA ORA (@ritaora) in data:

PAC-man ??‍♀️

Un post condiviso da RITA ORA (@ritaora) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com