Lajme

24 December 2019

Robert Berisha: Jam ngutur, Elvana Gjata fiton Festivalin e RTSH dhe Eurovizionin 2020

||
0 Comment
|
I ftuar në emisionin “Stay Tuned” në MCN radio 103.1 FM, këngëtari Robert Berisha, pjesmarrës në festivalin e këngës në RTSH,  u shpreh se në intervistat e mëparshme ka qenë i nxituar në gjykimin e këngës së Elvana Gjatës dhe Arilena Ares.

Berisha, ka sqaruar se pasi i ka dëgjuar më mirë këto këngë, vlerëson se kënga e Arilena Arës është për San Remo ndërsa Elvana Gjata me këngën “Me Tana”, është për të, fituese e RTSH  dhe Eurovizionit 2020.


EMISIONI I PLOTE

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com