Lajme

12 October 2017

Robert Pattinson ndahet përfundimisht nga FKA Twigs, ja arsyeja

Robert Pattinson dhe FKA twigs raportohen t’i kenë dhënë fund romancës së tyre, vetëm tre muaj pasi aktori u shpreh se ishin në një farë mënyre të martuar.

Çifti nisi të shoqërohej me njëri-tjetrin në shtator 2014 dhe u përfol se u fejuan 7 muaj më vonë, edhe pse çifti refuzoi ta konfirmonte apo mohonte këtë thashethem.

Ylli i “Twilight” raportohet t’i ketë dhënë fund romancës pasi ndihej i lodhur nga fakti i të qënurit larg njëri-tjetrit.

Një burim i afërt me çiftin ka thënë për “The Sun”: “Muajt e fundit ata kanë qëndruar larg njëri-tjetrit, duke kaluar shumë pak kohë së bashku. Rob është i lodhur nga ky fakt dhe ka vendosur t’i japë fund fejesës. Pas kaq shumë kohë së bashku, ata ende kanë ndjenja për njëri-tjetrin”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com