Lajme

24 September 2017

Ronela Hajati humb 12 kilogramë , ja si duket këngëtarja…

Ronela Hajati gjithmonë është shquar për format e saj bombastike sidomos që nga performanca e saj në spektaklin “Kënga Magjike”, ku këngëtarja i la të gjithë pa fjalë. Përveç performancës ekspresive në skenë, të gjithëve u mbetën sytë dhe tek të pasmet e saj .

Që prej asaj performance emri i këngëtares  pushtoi  median rozë. Ronela nuk ka qenë kurrë strikte në mbajtjen e dietave, por këtë herë këngëtarja ia doli sepse arriti të humbë 12 kilogram në 11 muaj.

Had so much fun that day that i forgot to eat that butt…! ?

A post shared by Ronela Hajati (@ronelahajatiofficial) on

Sot jam fiks 20 vjeç! ? Happy birthday to the coolest girl in the world which means….ME! ?????

A post shared by Ronela Hajati (@ronelahajatiofficial) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com