Lajme

09 February 2018

Ronela Hajati ka një përgjigje për gjithë ata që komentojnë peshën e saj…

Së fundmi, këngëtarja Ronela Hajati është kthyer në qëndër të diskutimit për linjat e saj trupore. Ka qënë fansat ata të cilët pas një foto të postuar nga Ronela në rrjetin social Instagram kanë filluar kritikat për peshën e saj.

Kjo nuk i pëlqeu aspak Ronelës e cila vendosi të kundërpërgjigjej.

“Më falni, e dini ju që “body shame” është një nga ofendimet më të poshtra që mund t’i bëhet dikujt? A ju pyeti njeri për diçka? Jo! Dhe sa për dijeni nuk jam shëndoshur, jam thjesht një trup shumë në modë dmth një yll që njerëzit po harxhojnë shumë lekë të bëhen si unë ! Pra dhe njëherë jam yll “, është shprehur ajo.

Ronela është një ndër këngëtaret që asnjëherë nuk është përfolur për ndonjë ndërhyrje kirurgjike apo estetike.

?

Un post condiviso da Ronela Hajati (@ronelahajatiofficial) in data:

Don’t know why i look like i have only one leg ??? but i like this photo! ? #3

Un post condiviso da Ronela Hajati (@ronelahajatiofficial) in data:

I did my make up myself ???

Un post condiviso da Ronela Hajati (@ronelahajatiofficial) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com