Lajme

14 May 2018

Roza Lati befason fansat, puth Feron në emision

Vetëm pak kohë më parë në mediat rozë qarkulloi lajmi se Roza Lati është në një lidhje dashurie me reperin e njohur, Fero. Mirëpo këto thashetheme u hodhën poshtë nga Roza duke treguar se prej 8 muajsh ajo ishte në lidhje me një mashkull tjetër. Por duke qenë se zërat për lidhjen e saj dhe Feros vazhdojnë të qarkullojnë ende, së fundmi Roza në emisionin e saj kishte të ftuar reperin Fero dhe bën veprimin që askush se priste.

“Sa herë që futem live më bëjnë komente a është e vërtet që kam diçka me Feron. Mua më duket se njerëzit duan të na shohin bashkë”, u shpreh Roza. Pas këtij sqarimi moderatorja i befasoi të gjithë duke i bërë një kërkesë të veçantë Feros.

“Po sikur t’ja bëjmë qejfin njerëzve? Po sikur të të puth unë ty një çik tani bëhet?”, pyeti ajo Feron dhe u afrua ta puthë. Menjëherë pas këtij veprimi të Rozës, Fero u ndje në siklet megjithëse gjithmonë na ka dhënë përshtyjen e një djali që nuk aspak i turpshëm.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com