Lajme

11 January 2019

Roza Lati ndryshon sërish look, nuk do ta besoni ngjyrën që ka zgjedhur për flokët

Së fundmi moderatorja e njohur Roza Lati njoftoi përmes postimeve në Instagram se pas një kohe të gjatë bjonde kishte vendosur të ndryshonte drastikisht look.

Ajo ka zbuluar se ka ndryshuar totalisht  dhe flokët i ka bërë rozë.

Në videon e publikuar duket se Roza është mjaft e kënaqur me rezultatin dhe tregon modelin e ri plot kënaqësi para kameras. Dhe duhet thënë se i shkon aq shumë dhe duket super ‘cool’ .

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com