Lajme

30 May 2017

Rusell Crowe “fejon” Ed Sheeran

Ishte Russell Crowe, ai që në një intervistë të dhënë së fundmi, la të nënkuptohej se Ed Sheeran ishte fejuar me partneren e tij prej shumë kohësh.

Këngëtari britanik ka bërë një deklaratë duke hedhur poshtë thashethemet se ai është fejuar me Cherry Seaborn. Ai tregoi:”Russell është takuar vetëm një herë me Cherry-n dhe unë nuk i prezantova. Mesa duket ai thjesht e ka marrë me mend se ajo është e fejuara. Por e vërteta është se unë nuk i kam propozuar akoma asaj.”

Këngëtari britanik ka shtuar se aktori më pas i ka shkruar në adresën e emailit për t’i kërkuar ndjesë për deklaratën e tij të nxituar.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com