Lajme

16 May 2018

Ryan Reynolds zbulon rregullin e një martese të suksesshme

Aktori i famshëm hollivudian, Ryan Reynolds ka folur për revistën “People” në lidhje me jetën e tij martesore. Ryan dhe Blake Lively kanë një martesë të lumtur prej 6 vitesh ndërkohë që një pjesë e mirë e kolegëve të tij po shkojnë drejt divorcit ai ka ndarë me të gjithë rregullin e vetëm për një jetë të lumtur bashkëshortore.

Ryan është shprehur se e vetmja gjë që duhet është të qënit gjithmonë i pranishëm. Ai shtoi se me Blake kanë vetëm një rregull në martesën e tyre, kur njëri është me xhirime tjeri qëndron pushim në mënyrë që të kenë kohë për njëri-tjetrin dhe të jenë sa më të pranishëm për fëmijët e tyre.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com