Lajme

10 July 2018

“Sa shumë lot” titullohet produksioni i ri muzikor i Hekuran Krasniqit

Hekuran Krasniqi ka publikuar projektin e ri muzikor “Sa shumë lot”, të cilin e ka sjellë në bashkëpunim me Jehona Shaqirin. Jehona është kitaristja e parë e muzikës rock si dhe themeluesja e parë e bendit “Terror” që ka mbajtur shumë koncerte në mbarë Kosovën.

Vetë Hekurani është përkujdesur për muzikën dhe tekstin e këngës. Hekurani njihet për bashkëpunimet e tij të suksesshme me emra të njohur të muzikës. Edhe këtë herë ai i këndon dashurisë së
humbur dhe dhimbjes që ajo le pas.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com