Lajme

12 January 2019

Sabri Fejzullahu publikon këngën e re “Nuk të njoh”

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.

“Nuk po të njoh” mban titullin kënga e zhanrit baladë.
Muzika dhe teksti janë realizuar nga kompozitori i njohur, Kreshnik Avdiu, teksa orkestrimi i është besuar Ardian Kastratit.
Xhirimet e klipit janë kryer në Parkun e Gërmisë.

Për anën vizuale janë kujdesur M Production.
Fejzullahu është shumë i pëlqyer për këngët e tij, dhe vazhdon të jetë shumë aktiv në muzikë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com