Lajme

05 March 2018

Sara e çmendur dhe Sara, vajza e Ema Andreas

Në fillim ajo njihej si vajza e aktores së njohur Ema Andrea, por me kalimin e kohës filloi të krijonte emrin e saj në botën e televizionit. Në intervistat dhe projektet në ekran, Sara ka shfaqur pjesë të ndryshme të karakterit e të personalitetit. Herë ka nxjerrë në pah vajzën rebele e herë atë serioze (kur flitej për punë por jo vetëm). E kjo mesa duket ka krijuar pak konfuzitet tek një pjesë e publikut. E ftuar në Dasara Radio Show ajo ka treguar konkretisht një rast të tillë, një histori që krijoi shumë hilaritet në studio. Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com