Lajme

05 March 2018

Sara Kapo e ftuar në “Dasara Radio Show”

Në fillim ajo njihej si vajza e aktores së njohur Ema Andrea, por me kalimin e kohës filloi të krijonte emrin e saj në botën e televizionit. Në intervistat dhe projektet në ekran, Sara ka shfaqur pjesë të ndryshme të karakterit e të personalitetit. E ftuar në “Dasara Radio Show” ajo ka folur rreth raportit të saj me median, publikimin e këngës së parë, fillimin e karrierës si soliste, marrëdhënien me prindërit e ndarë dhe me të dashurin e mamasë së saj. Këto e të tjera mund t’i ndiqni në intervistën e plotë më poshtë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com