Lajme

25 September 2019

Së shpejti do të bëhet nënë, por a do të rikthehet Brunilda Lahe në ekran?

Pak kohë më parë, bukuroshja Brunilda Lahe dha lajmin e bukur se është në pritje të ëmbël e më pas zbuloi edhe gjininë e bebes që do të vijë në jetë, ajo dhe bashkëshorti i saj do të bëhen prindër të një vajze.

Gjatë xhirimeve në jug të vendit për programin ”Summer T” nga Ronaldo Sharka, Brunilda dha edhe intervistën e saj të parë televizive lidhur me shtatëzaninë, ku ndër të tjera u pyet edhe se çfarë do të ndodh me karrierën e saj televizive pasi të bëhet nënë.

Ja sesi u shpreh ajo.

Emisioni i plotë:

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com