Lajme

20 April 2018

Sekreti i bukurisë së Heidi Klum: “Seks 5 herë në ditë”

E bukur, sensuale, sfilon me klas e hijeshi prej më shumë se 20 vjetësh. Tashmë në moshën 44 vjeçare, Heidi Klum duket se ka bërë një pakt me djallin, bukuria e saj mbetet e pandryshuar.

Një mik i saj ka folur për revistën amerikane “National Enquirer”: Heidi është e bindur se seksi e mban atë të re. Ajo e bën 5 herë në ditë!”
Këtu duket se është edhe sekreti i rinisë së përjetshme të Heidi Klum. Pasioni në shtrat forcon trupin, shpirtin dhe shërben për ruajtjen e një shëndeti të mirë.

E jo vetëm kaq, sipas mikut të saj, modelja është gjithmonë në kërkim të perfeksionit, ndërsa i pëlqen të eksperimentojë në shtrat.

Heidi Klum është nënë e 4 fëmijëve.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com