Lajme

18 September 2018

Seldi Qalliu thyen heshtjen dhe flet për ndarjen nga Mimoza Shkodra: Kështu ishte e shkruar

Mimoza Shkodra dhe Selqi Qalliu, e zyrtarizuan lidhjen në fillim të këtij viti. Ata dukeshin shumë të dashuruar por që në momentin kur fshinë çdo foto dhe postim të përbashkët në rrjetet sociale filluan spekulimet se lidhja e tyre kishte marrë fund. Por asnjëri prej tyre nuk dha asnjë përgjigje duke e lënë gjithçka një enigmë.

Por së fundmi ka qenë Seldi Qalliu ai i cili e ka thyer heshtjen dhe duke folur për herë të parë për situatën e krijuar.

Visualizza questo post su Instagram

@dancewithmealbania dhe pak….❤️

Un post condiviso da Seldi Qalliu (@seldi__qalliu) in data:


Pas performancës në “Dance With Me”, ku Seldi konkurron bashkë me Rashel Kolanecin, këngëtari u pyet nëse ishte më bashkë apo jo me Mimozën. “Jo nuk jemi më bashkë. Kështu paska qenë e shkruar. Gëzoj shumë respekt për Mimozën dhe familjen e saj”,shprehet Seldi.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com