Lajme

14 June 2019

Selena Gomez as që ka ndërmend të instalojë Instagramin

Selena Gomez në një intervistë të dhënë së fundmi ka zbuluar një fakt interesant nga jeta e saj. Këngëtarja nuk e ka të instaluar në celular Instagramin dhe nuk ka ndërmend të harxhojë kohë dhe të lexojë komentet negative.

Por duke qenë se këngëtarja ka një llogari në Instagram, si ia bën  kur poston?

Nëse dëshiron të postojë diçka ajo i drejtohet një mikeje për t’i huazuar telefonin dhe Instagramin.

Edhe më parë ajo ka bërë një deklaratë publike ku i këshillonte të gjithë fansat e saj të mos krijojnë varësi nga platformat sociale.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com