Lajme

19 December 2016

Selena Gomez është shëruar plotësisht…

|
By
|
0 Comment
|

Ajo i është rikthyer realitetit, pas rehabilitimit lidhur me problemet e ankthit. Selena Gomez i është parë sërish në studion muzikore. Tekstshkruesi Justin Tranter fotografoi këngëtaren në studio, duke lënë kështu të nënkuptohet se ajo po punon për projekte të reja muzikore.

Tranter shkruan: “Muzikë dhe dashuri” dhe duket se Nick Jonas është emocionuar nga ky lajm pasi ka komentuar menjëherë “ikonën e duarve që duartrokiten”.

Pasi anuloi një pjesë të koncerteve të turneut për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore, Gomez u shfaq për herë të parë në publik në eventin “American Music Awards 2016”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com