Lajme

08 February 2018

Selena Gomez “në luftë” me depresionin dhe ankthin

Së fundmi Selena Gomez është në qëndër të mediave rozë për shkak të rikthimit me Justin Bieber. Ajo njëkohësisht është bërë pjesë e kopertinës së revistës së njohur “Harper’s Bazaar”.

Por pavarësisht suksesit dhe famës, fatkeqësisht problemet shëndetësore për Selenën nuk kanë të mbaruar, sepse pas sëmundjes që kaloi tani ka probleme me depresionin dhe ankthin.

Për “Harper’s Bazaar”, Selena ka folur për herë të parë mbi ankthin dhe depresion që po kalon.

“Kam pasur shumë probleme me ankthin dhe depresionin, kam punuar shumë me veten, por është diçka që e ndjej se nuk do ta kaloj ndonjëherë. Kjo është një betejë që do më duhet të përballem për pjesën tjetër të jetës dhe e pranoj këtë fakt sepse e di që po zgjedh veten time para çdo gjëje tjetër”, është shprehur Selena.

@harpersbazaarus

Un post condiviso da Selena Gomez (@selenagomez) in data:

@harpersbazaarus

Un post condiviso da Selena Gomez (@selenagomez) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com