Lajme

17 February 2017

Selena Gomez publikon “It Ain’t Me” ,mesash për Justin Bieber

Sipas një postimi ne llogarinë e saj në” Twitter”, këngëtarja 24 -vjeçare Selena Gomez ka njoftuar se së fundi ka nxjerrë projektin e ri muzikor . Kënga e titulluar “It Aint Me” është një bashkëpunim me Dj Kygo.
Duket se dhe ajo zgjodhi këtë mënyrë për t’i thënë se gjërat kanë marrë fund njëherë e mirë mes saj dhe Bieber.

Në tekstin e këngës flitet se çfarë bëri ajo për djalin që takoi kur ishte 17 vjeçe (Gomez dhe Bieber u lidhën në 2009-n, kur ajo ishte në atë moshë) dhe që nuk do ta bëjë më.

“Ti rrije deri vonë natën/ Dhe unë nuk durova më/ Jo, nuk dua të di se ku ke qenë dhe ku do të shkosh/ Unë nuk do të jem në shtëpi/ Dhe ti do të jesh vetëm”, thuhet në tekstin e këngës më të re të Selena Gomez.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com