Lajme

18 May 2017

Selena më provokuese se ç’duhet…

|
By
|
0 Comment
|

Ajo po përjeton një lidhje romantike prej pesë muajsh me The Weeknd dhe duket se ky romanticitet është pasqyruar edhe në klipin më të ri të këngëtares, “Bad Liar”. 24-vjeçarja ka postuar disa pamje provokuese nga klipi i këngës së saj të fundit, ku shfaqet në shtrat me një këmishë nate rozë mëndafshi. Në një pamje tjetër, këngëtarja ka veshur një t-shirt sërish me lëvizje provokuese.

Në të njëjtën kohë ajo ka lançuar edhe këngën e plotë në Spotify.

#BadLiar 5.18

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Watch an exclusive #BadLiar Video on @Spotify Now. Link in bio.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com