Lajme

19 April 2017

Serena Williams dhe partneri i saj në pritje të ëmbël

Serena Williams është 20 javëshe shtatzënë. Ajo dhe i fejuari i saj Alex Ohanian janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Tenistja e famshe e bëri lajmërimin me një postim në Snapchat ku postoi një foto me barkun e fryrë. Në dhjetor sportistja e njohu publikun me të fejuarin e saj, bashkëthemeluesin e Reddit. 35 vjeçarja e cila renditet si tenistja e 2 më e mirë në botë, pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj pas 4 muajsh.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com