Lajme

18 November 2017

Serena Williams duket e mrekullueshme gjatë ceremonisë martesore me Alexis Ohanian

Revista prestigjoze “Vogue” ka zbuluar fustanin e mrekulleshëm të Serena Williams në një set fotosh të bëra gjatë ceremonisë martesore me themeluesin e Reddit, Alexis Ohanian.

Fotot e këtij eventi janë publikuar ekskluzivisht nga revista “Vogue”, të cilat tregojnë Williams me një fustan përrallor, i cili i përket firmës së njohur Alexander McQueen dhe ishte dizenjuar nga Sarah Burton.

Dasma e Serena me Ohanian u organizua në “Contemporary Arts Center” në New Orleans, ku kanë qënë të pranishëm familjarë dhe miq të çiftit të njohur.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com