Lajme

16 May 2017

Seti i veçantë i Gigi Hahid për Harper Bazaar

Ajo arriti të bëhej e famshme për një kohë shumë të shkurtër. Kjo jo vetëm falë famës së mamasë së saj Yolanda, yllit të show-t televiziv “The Real Housewives of Beverly Hills”.

Këtë herë Gigi Hadid shfaqet shumë ndryshe dhe mahnitëse në setin fotografik.

22-vjeçarja ka pozuar për revistën Harper Bazaar duke sfiduar gravitetin dhe eksploruar hapësirën.

Modelja, e cila di si të jetë gjithmonë tërheqëse, shfaqet duke vrapur në Hënë me një fustan perfekt të Dolce & Gabbana dhe mban një palë këpucë të Stuart Weitzman në dorë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com