Lajme

15 April 2018

Seven dhe Argjentina publikojnë “Pa ty”

Këngëtarët Seven Saraqi dhe Argjentina Ramosaj kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor “Pa ty”.

Kënga është ritmike e zhanrit RNB, dhe është punuar nga Dalton, DjR & Nurteel, ndërsa tekstin e kanë shkruar Seven, Tonic dhe Denk.
Dyshja vijnë në një bashkëpunim mjaft interesant, me një klip të realizuar në bregdetin e Malit të Zi.
Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit Entermedia.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com