Lajme

12 October 2018

Seven dhe Tuna publikojnë “Maria”, nuk mungojnë skenat e nxehta mes Vildane Zeneli dhe dy këngëtarëve

Edhe përse është me pushime me familjen, kur bëhet fjalë për muzikën, Tuna është gjithmonë gati! Pasditen e sotme është publikuar bashkëpunimi më i ri muzikor me titull “Maria” me këngëtarin Seven Saraçi. Për tekstin dhe muzikën e këngës “Maria”, është kujdesur vetë reperi.
Mirëpo qershia mbi tortë e kësaj kënge, është klipi shumë provokues, kur merr pjesë modelja Vildane Zeneli. Të shtrira në shtrat, Vildane dhe Tuna ngrejnë temperaturat me lëvizjet e nxehta.
Ndërkohë nuk mungujnë edhe skenat e nxehta të Vildanes me reperin Seven Saraçi.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com